Jako autorka bloga Emocjona, witam Cię bardzo ciepło i serdecznie zapraszam do wpisu 🙂

Cel, marzenia i założenia

Dlaczego założyłam bloga? Mogę napisać to, co każdy : blogowanie jest moją pasją, piszę bo kocham, to prawdziwa przyjemność. To wszystko jest prawdą, ale to nie jedyne powody istnienia tej strony. 

Jesteśmy różni, dzielą nas poglądy, wyznania, kultura. Mamy inne cele, priorytety oraz marzenia. Na świecie wiele jest różnic, ale jedno nas łączy nas na pewno : wszyscy mamy problemy. 

Choroby i zaburzenia natury psychicznej są częstymi tematami żartów, a szpitale psychiatryczne rodzą istne przerażenie. Czy to nie dziwne, że sprawy, które są coraz bardziej powszechne nadal powodują śmiech i kpiny? 

Blog Emocjona z założenia ma być bezpiecznym miejscem, które łączy ludzi, słowo pisane jest wsparciem. Chcę aby szacunek i zrozumienie były tutaj wszechobecne. Chciałabym także aby każdy czuł się bezpiecznie, kiedy przedstawia swoją myśl w komentarzu na tej stronie. Czy to mi się uda? Możesz mi w tym pomóc, będąc ze mną na bieżąco i zostawiając po sobie komentarze 🙂

Autorka

Mów mi Marta. Według księgi imion mam pozytywne podejście do życia, jestem życzliwa i lubię kontakty z otoczeniem. Zgadzam się z tym i dodam od siebie, że bardzo cenię sobie szczerość i szybko przywiązuję się do lubianych przeze mnie osób. Piszą również o tym, że uparcie dążę do celu, konsekwentnie zwalczam przeszkody i bardzo szybko osiągam sukces. Hmm… mam nadzieję, że tak jest. W końcu z natury Marta jest uparta.

Co do mojego życia osobistego, mogę pochwalić się swoimi Skarbami. Mam piękną, małą córeczką, oddanego męża, niezwykle kochaną sunię i dwa cudowne koty <3

Założyłam bloga, ponieważ czuję potrzebę dzielenia się swoimi doświadczeniami i zebraną wiedzą z innymi osóbkami. Tematy, które poruszam na blogu są dla wielu z nas bardzo ważne, dlatego myślę, że wszystkie te informacje i moje doświadczenia mogą być dla Was przydatne.

Ludzie czytają i często także znajdują w sobie odwagę, aby pisać. Bo pisanie zawsze wymaga odwagi. Poddać ocenie innych swoje teksty, napisać je lub wyciągnąć z ukrycia, “z szuflady”, to odwaga poddania się ocenie innych.

Janusz Leon Wiśniewski – Martyna

Wiem, że jestem tzw. duszą artystyczną i było tak od zawsze. Wydaje mi się, że takim już trzeba się urodzić. Każdy z nas ma inną wrażliwość, prawda? Właśnie dlatego niektórzy wzruszają się przy emocjonującej muzyce, a inni niekoniecznie.

Posiadam kilka pasji…

  • fotografia, głównie zbliżeniowa i macro;
  • muzyka i emisja głosu, chodzę na lekcje śpiewu;
  • twórczość – pisanie, tworzę wpisy na blogu, teksty piosnek oraz wiersze.

Mam też wiele zainteresowań…

  • zdrowie psychiczne, czyli wszystko to, o czym na blogu : samopoczucie, emocje, osobowość, choroby i zaburzenia;
  • zwierzęta domowe, tzn. problemy behawioralne, tresura, zachowanie i żywienie;
  • rośliny domowe i aranżacja wnętrz,
  • prace plastyczne, artystyczne.

Gdzie mnie znajdziesz?

Jeśli chcesz spędzić odrobinę czasu w towarzystwie mojej twórczości, to śledź proszę bloga Emocjona.pl oraz media społecznościowe :

  • Instagram dla bloga @emocjona
  • Instagram mojego życia codziennego (zwierzaki, córeczka, rośliny i ja) @marthapawelec
  • Instagram dla mojej pasji do fotografii @marthpic – fotografia zbliżeniowa, makro, przyroda.

W razie potrzeby możesz napisać do mnie wiadomość na pocztę e-mail : martapawelec.pm@gmail.com


Mam nadzieję, że ja również będę mogła Cię poznać, dlatego zachęcam Cię do komentowania wpisów na blogu oraz postów na Instagramie i Facebooku. Twoja myśl na pewno będzie dla mnie ciekawa i ważna. Tak czy inaczej, po prostu chcę ją przeczytać. 

Pozdrawiam cieplutko!

Obserwuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Pokaż wszystkie komentarze